Dernek Üyelik İşlemleri

Derneğimize üye olmak isteyenlerin aşağıdaki detayları okuduktan sonra üyelik başvuru formunu doldurup, diger gerekli belgelerle birlikte dernek adresimize göndermeleri yeterli olacaktır.
Gerçek ve tüzel kişiler Derneğe üye olabilirler. Derneğe üye olabilecek gerçek ve tüzel kişiler aşağıda gösterilmiştir.
a) Gerçek kişiler: Fiil ehliyetine sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye'de oturma hakkına sahip yabancılar gerçek kişi olarak derneğe üye olabilirler.
b) Tüzel kişiler: Asil üyelikte aranan şartlarda faaliyet gösteren özel sektör kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları. Tüzel kişiler Dernekte (1) mensup ile temsil edilir ve onursal üye olabilir.

Aranan Şartlar

1. En az ön lisans mezunu olmalıdır. Lise mezunları ise; Dernek tarafından verilen “Adli Bilişim Uzmanı Sertifikasyonu”na sahip olmak şartı veya Yönetim Kurulunun kararı ile üyeliğe kabul edilir.
2. Derneğin Faaliyet Alanları konularında;
a) Özel veya kamu kurum ve kuruluşlarında profesyonel olarak çalışanlar,
b) Üniversitelerin ilgili ana bilim dallarında görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri ile ilgili konularda lisans, yüksek lisans ve doktora çalışması yapmış olanlar ve yapmakta olanlar,
c) Çalışıp kendi isteği ile mesleği bırakan veya bu meslekten emekli olanlar,
d) Her türlü donanım ve yazılım ürünü satanlar, teknik destek verenler, bakım hizmeti verenler, hizmet veya çözüm üretenler.

Üye Başvuru İşlemleri

Dernek üyesi olmak isteyen gerçek ve tüzel kişi adaylar, Dernek amaç ve çalışma konuları ile Tüzük hükümlerini kabul ettiklerini ve gerekli üyelik şartlarına sahip olduklarını belirten “Üyelik Formu” nu gerekli bilgileri doldurup imzaladıktan sonra, ekine aşağıdaki bilgileri de koyarak derneğin adresine göndermeleri gerekmektedir.

• 1 adet vesikalık fotoğraf
• Nüfus Cüzdanı fotokopisi
• Diploma fotokopisi
• Giriş ücretini gösterir banka dekontu
• Yönetim Kurulu kararına göre 2012 yılı itibariyle giriş ücreti 50 TL ve yıllık aidat ücreti 50 TL olarak belirlenmiştir.

 

İletişim
Adres : Libadiye Cad. Tahralı Sok. Tahralı Sitesi. Kavakyeli Plz. C Blok D:16-17 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon : 0 216 472 35 35
E-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Banka Hesabı : Garanti Bankası Kadıköy Şubesi Hesap No: 88/6293914
IBAN No: TR98 0006 2000 0880 0006 2939 14

Dernek üyelik başvuru formunu buradan indirebilirsiniz.

Derneğimizin tüzüğüne buradan ulaşabilirsiniz.